Vážení rodiče,

děkujeme za Váš zodpovědný přístup v současné nelehké situaci a ponecháváte si své děti doma.

Všem dětem, které nebyly v mateřské škole od pondělí 16.3.2020 – 31 3. 2020 bude za měsíc březen poníženo školné za tento měsíc na částku 150,- Kč.

Pokud jsou děti doma, považujeme je za odhlášené až do doby, než sami dáte paní hospodářce informaci, že nastoupíte do MŠ od… (Informaci musíte podat vždy den dopředu do 10,30 hod – např. na pondělní docházku již v pátek).

I nadále je mateřská škola prozatím otevřena pouze pro děti pracujících rodičů. Děti musí být naprosto zdravé, bez jakýchkoliv příznaků respiračních problémů.

Tato situace platí do odvolání

Poděkování:

Děkujeme panu  LUKÁŠOVI  DALECKÉMU,  který pravidelně dochází desinfikovat prostory Mateřské školy, ve kterých pobývají děti.

Děkujeme  paní  JINDŘIŠCE  STEHNOVÉ, která našila roušky pro děti, které  dochází do Mateřské školy.